marți, aprilie 13 | Ne găsiti și pe

Program

Luni-Vineri: 08:00 – 16:00
Sâmbătă-Duminică: Închis

Adresa

Strada. Bistriței, nr. 8A, etaj I,
Suceava, Jud. Suceava

Contact

Telefon: +40 230 530049
Fax: +40 230 530055

Email

office@brctsuceava.ro
www.brctsuceava.ro

Director Executiv

null

Cezar Grozavu

Departament Programe Operationale Comune / Secretariat Tehnic Comun 2014 - 2020

null

Ingrid Bucșă

Șef Departament Programe Operationale Comune
0746 194 313
ingrid.bucsa@brctsuceava.ro

Monitorizare si Implementare

null

Petruța Gheorghiu

Ofiţer monitorizare și implementare
0745 522 301
petruta.gheorghiu@brctsuceava.ro

null

Andreea Moroșan

Ofiţer monitorizare și implementare
0755 095 616
andreea.morosan@brctsuceava.ro

null

Alina Ilisăi

Ofiţer monitorizare și implementare
0746 194 318
alina.ilisai@brctsuceava.ro

null

Bogdan Tanasă

Ofiţer monitorizare și implementare
0751 222 309
bogdan.tanasa@brctsuceava.ro

null

Doina Turcu

Ofiţer monitorizare și implementare
0751 222 312
doina.turcu@brctsuceava.ro

null

Radu Hurjui

Ofiţer monitorizare și implementare
0749 075 656
radu.hurjui@brctsuceava.ro

null

Paul Ivan

Ofiţer monitorizare și implementare
0230 530 049
paul.ivan@brctsuceava.ro

null

Cosmin Ungureanu

Ofiţer monitorizare și implementare
0749 075 666
cosmin.ungureanu@brctsuceava.ro

Informare, Comunicare si Selectie

null

Adriana Nicula

Ofiţer informare, comunicare și selecție
0749 268 318
adriana.nicula@brctsuceava.ro

null

Anca Gutt

Ofiţer informare, comunicare și selecție
0751 222 311
anca.gutt@brctsuceava.ro

null

Viviana Vlad-Ostaci

Ofiţer informare, comunicare și selecție
0751 222 310 
viviana.vlad@brctsuceava.ro

Asistenta Tehnica si IT

null

Alina Ghergu

Departament Juridic si Resurse Umane

null

Alina Doboș

Șef departament Juridic și RU
0746 194 311
alina.dobos@brctsuceava.ro

null

Oana Grigoraș

null

Lăcrămioara Stejar

Departament Economic si Administrativ

null

Maria Ciurlică-Crețu

Șef departament Economic si Administrativ
0770 336 844
maria.cretu@brctsuceava.ro

null

Marcel Cocîrlă

Audit Intern

null

Gheorghe Grigoroaia

Oficiul antenă Cernăuți

Asociația Bucovineană pentru Inițiative și Dezvoltare Cernăuți

Adresă oficiu antenă : Str. Kobylanska, nr. 20, ap. 10, cod poștal 58000, Cernăuți, Ucraina

null

Oleksiy HRUSHKO

Președinte organizație

+380 503 38 35 93
baid.cv@gmail.com

null

Iulian Andriiesh

null

Olena Lavruk

null

Herman Karpenko

Expert cheie 2

+380 689 00 34 46
hermankarpenko@gmail.com 

 

[/bsf-info-box]

Formular de contact